Kredyt bez bik i big

Kredyt bez bik i big – korzystna oferta dla zadłużonych?
Banki inwestując w  spółkę akcyjną Biuro Informacji Kredytowej, miały na celu wyeliminowanie niewypłacalnych dłużników i potencjalnych naciągaczy. Jednak nie wszyscy klienci znajdujący się na „czarnej liście” BIK mają zamiar topić się we własnych długach. Uzyskanie kredytu w banku nie jest możliwe, dlatego jedynym wyjściem pozostaje kredyt bez bik i big w firmie finansowej.
Ze względu na formę działania Biura Informacji Kredytowej, instytucje pozabankowe nie mają możliwości sprawdzania naszej przeszłości w jego bazie danych. Jest to korzystne dla osób miewających w przeszłości trudności z regularnym płaceniem rachunków czy rat. Kredyt bez bik i bigK są możliwe do uzyskania w wielu placówkach.
Nawet jeśli kwota inwestycji będzie miała większą wartość, nie jest wykluczone otrzymanie odpowiedniego kapitału od firmy finansowej. Wystarczy dobre zabezpieczenie lub odpowiednia ilość poręczycieli (z reguły nie więcej niż dwóch). Kredyt bez bik i big to również gwarancja kilkuletnich zarobków dla danej placówki.
kredyt bez bik i big

Udzielenie kredyt bez bik i big wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego oprocentowanie jest bardzo wysokie. Nigdy nie wiadomo, czy zadłużony klient nie wpadł w pułapkę kredytową i będzie w najbliższym czasie niewypłacalny.  Wprawdzie pożyczenie wysokiej kwoty jest odpowiednio zabezpieczone (instytucje pozabankowe dbają o to nadzwyczaj skrupulatnie), ale odzyskanie pieniędzy na drodze windykacji stwarza dodatkowe problemy i niepotrzebne przestoje w przepływie firmowej gotówki.