Social Lending

Social lending w naszym pięknym kraju po prostu rozkwita. Powstają nowi pożyczkodawcy prywatni, którzy na własną rękę działają w tym kierunku. Dzięki takim ofertom, mamy szansę na naprawdę dobre oferty na naszepożyczki – chwilówki. Większość z takich przedstawicieli, nie wymaga tak dużych formalności jak to bywa w naszych bankach. Stąd większość ludzi poszukuje po prostu w sieci internetowej, tak zwanych – pożyczek społecznych. Również zaliczających się do chwilówek.
Mniej formalności, to tylko jedna z wielu zalet jakie możemy zaliczyć dospołecznych chwilówek. Na pewno największą zaletą z nich jest, oczywiście niskie oprocentowanie. Gdzie w bankach, dla wielu z nas jest po prostu nie do przyjęcia. Tradycje jakie Panują w Polsce, że ludzie nie oddają pieniędzy, że w większości przypadków od razu ludzie są do siebie nastawieni z brakiem zaufania. Jednak analizując rynek pożyczek społecznych w Polskiej sieci internetowej, widać bardzo jasno, jak wiele milionów Polacy zadłużyli się u prywatnych pożyczkodawców.
Jak widać, social lending jest jednym z najlepszych wyjść dla ludzi, starających się o takie pożyczki w bankach a jednak poprzez duże wymagania banków, po prostu nie mogą ich dostać. Z powodu złej zdolności kredytowej, czy małychzarobków. Jest wiele takich powodów, które się przyczyniają właśnie do takiego zrządzenia losu.