Jak działają pożyczki sms

Wszystkie firmy oferujące pożyczki za pośrednictwem sms działają na podobnej zasadzie. Dla osób, które nigdy nie korzystały z tego typu ofertsprawa może wydawać się niejasna, dlatego poniżej znajduje się opis, w jaki sposób zazwyczaj przebiega procedura udzielenia Pożyczki SMS.


  1. Rejestracja na stronie.
    Rejestracja na stronie to tylko kilka chwil, po czym wystarczy potwierdzić rejestrację w serwisie, klikając w link przysłany w mailu.
  2. Złożenie wniosku o pożyczkęTutaj możliwości są dwie – składamy wniosek poprzez swoje konto na stronie lub wysyłając SMS pod wskazany adres. Potwierdzenie złożenia wniosku w odpowiedniej formie (e-mail/SMS) otrzymujemy w przeciągu kilku minut.  
  3. Potwierdzenia wiarygodności kontaNa adres konta bankowego przelewamy kwotę 1gr, co pożyczkodawcy daje informację o numerze konto, na które należy przelać środki. Każda z firm posiada wiele kont bankowych, dzięki czemu wybierając odpowiednie z nich, przelew 1gr następuje automatycznie.
  4. Informacja zwrotna pierwszaW przeciągu kilku minut otrzymujemy informację o wpłynięciu kwoty rejestracyjnej na konto pożyczkodawcy.
  5. Informacja zwrotna drugaW przeciągu1-2 godzin (w zależności od pożyczkodawcy)otrzymujemy informację SMS’ową o tym, czy pożyczka została nam przyznana, po czym w przeciągu kilku minut pieniądze są na koncie pożyczkobiorcy.

Cały proces otrzymania pożyczki w znakomitej większości przypadków zamyka się do godziny (czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy). Wszystko zależy od pożyczkodawcy z usług którego zechcemy skorzystać, jednak w normalnych przypadkach, jeżeli nie występuje dodatkowa weryfikacja i wciąż trwają godziny obsługi klienta, pożyczka sms może być udzielona już w 15 minut.