Kredyty bez bik krd a wpis do BIK

Wiele firm oferujących szybkie pożyczki SMS, ogłaszają się, jako instytucje, które nie sprawdzają swoich klientów BIK. Niestety praktyk pokazuje, że często bywa inaczej, bo choć szansa uzyskania pożyczki jest znacznie większa niż w instytucjach bankowych, wciąż wiele osób może napotkać mur nie do przejścia – wpis do BIK.Co może zrobić klient w sytuacji, kiedy firma udzielająca pożyczki negatywnie zweryfikuje wiarygodność płatniczą?
Wszystkim polecam złożenie wniosku w kilku firmach – jedne z nich mają bardziej liberalne podejście do tematu, inne mniej. Tutaj szczególnie polecam firmę Via SMS, która każdego klienta traktuje indywidualnie i nawet w przypadku wpisu do BIK, podejmuje pozytywną decyzje o przyznaniu kredyty bez bik krd.

Co jeszcze zrobić, kiedy nie udziela się nam pożyczki?
Warto postarać się o złożenie wniosku nie tylko drogą SMS, ale kontaktując się z konsultantem telefonicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, firma może zezwolić na szybką pożyczkę, po otrzymaniu na maila dowodów comiesięcznych wpływów na konto. Dla ludzi dorabiających „na czarno”, może być to jedyne wyjście z sytuacji.
kredyty bez bik krd

Jest jeszcze jednak, prozaiczna metoda, jaką jest częste powtarzanie wniosku. Tutaj mowa o firmie SMS365, która podczas kolejnej próby otrzymania kredyty bez bik krd udzieliła jej, mimo wpisu do BIG Infomonitor. (Inne względy, jak częściowa spłata zadłużenia z pewnością wpłynęły na decyzję SMS365, jednak wpis do Infomonitora nie przekreślił szans na pożyczkę.)
Szansa uzyskania szybkiej kredyty bez bik krd SMS, mimo tego, że dla zadłużonych jest znacznie mniejsza, wciąż jest rzeczą realną. Potrzeba jednak nieco cierpliwości, i kilku prób, aby otrzymać tzw. „Chwilówkę”, jeśli nie od jednej firmy, to od innej.