Pożyczki pozabankowe i kredyty przez internet

Bezpieczne pożyczki pozabankowe przez Internet

Pożyczka pozabankowa to szybka pomoc, która natychmiast rozwiązuje problemy finansowe. Jasne zasady gwarantują klientom świadome podejmowanie decyzji i wymierne korzyści. Pożyczki pozabankowe oznaczają zazwyczaj pieniądze bezpośrednio na konto – bez czasochłonnych formalności.

Szybkie pożyczki pozabankowe w liczbach

Szybka pożyczka pozabankowa (czyli kredyt przez Internet) to profesjonalna i bezpieczna pomoc finansowa oferowana przez parabanki. Każdy Klient może liczyć na szybkie pożyczki od 1000 do 3000 złotych. Pożyczkę (kredyt) można wziąć na okres od 1 do 12 miesięcy lub nawet dwa lata, aby spokojnie i bez wysiłku spłacić zobowiązania. – Szybkie pożyczki pozabankowe od 1000 do 3000 złotych na rok lub dwa lata!

Kredyt przez Internet – warunki

Rzetelne, jasne i proste. Pożyczki pozabankowe udzielane są klientom, którzy ukończyli 20 lat i nie ukończyli 65 roku życia. Pożyczkobiorca nie może figurować w Krajowym Rejestrze Długów, musi mieszkać na stałe w Polsce oraz posiadać stały dochód. Podsumowując. Aby otrzymaćkredyt przez Internet należy spełniać 4 warunki: – być w przedziale wiekowym od 20 do 65 lat, – nie figurować w KRD, – mieszkać na stałe w Polsce, – posiadać stały dochód.

Pożyczka pozabankowa – formalności

W większości przypadków oraz w trakcie rozpatrywania większości wniosków firmy parabankowe nie wymaga od swoich klientów dodatkowych dokumentów. W nielicznych sytuacjach specjaliści weryfikują zdolność kredytową klienta prosząc o dołączenie do wniosku aktualnego wyciągu z konta bankowego, zaświadczenia o stałym zatrudnieniu lub innych dokumentów, bądź informacji. Rozpatrzenie wniosku o kredyt przez Internet trwa zaledwie jeden dzień. Wystarczy kilka kliknięć, aby w domu, sprzed ekranu komputera złożyć wniosek. Co więcej pozytywna decyzja w sprawie udzielenia kredytu do niczego nie zobowiązuje. W związku z tym warto spróbować i sprawdzić swoją zdolność kredytową online. – Aby otrzymać kredyt przez Internet wystarczy wniosek. – W nielicznych przypadkach wymagane są dodatkowe dokumenty lub informacje. – Pozytywna decyzja w sprawie udzielenia kredytu do niczego nie zobowiązuje.

Spłata pożyczki pozabankowej

Elastyczne warunki pożyczki pozabankowej umożliwiają szybszą spłatę – bez dodatkowych opłat, i zbędnych formalności.

Wniosek o pożyczkę pozabankową czyli jak otrzymać kredyt przez Internet

Aby złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową wystarczy kilka chwil oraz komputer z dostępem do Internetu. Nie trzeba wychodzić z domu, ani odwiedzać siedziby firmy. Należy jedynie wypełnić załączony wniosek i poczekać na kontakt od konsultanta. Aby umożliwić identyfikację nowego konta trzeba przelać 1 zł (słownie: jeden złoty) na konto firmy pozabankowej oraz podpisać umowę u kuriera. Po otrzymaniu dokumentu firmy natychmiast przelewają pieniądze na wskazane konto bankowe.