Kredyty i pożyczki bankowe, SKOK

SKOK to bardzo popularna spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa, która od wielu lat oferuje swoje usługi milionom Polaków. Kasy SKOK działają w Polsce od 1992 roku. SKOK działa jako instytucja świadcząca usługi finansowe a także stowarzyszenie obywatelskie. Rola społeczna SKOK-u polega na tym, że mogą z jego produktów finansowych korzystać osoby, które nie mają zdolności kredytowej czy też są osobami bezrobotnymi bądź z małymi dochodami. Poza tym do programu może przystąpić każdy zainteresowany.
Produktami, z których można skorzystać, przystępując do SKOKU są: pożyczki, udzielanie środków pieniężnych na zakup dowolnie wybranych produktów a także możliwość korzystania z ubezpieczeń. Na pełną ofertę składają się: depozyty, kredyty, karty kredytowe, możliwość otworzenia oraz prowadzenia ROR czyli rachunków kredyt gotówkowyoszczędnościowo-rozliczeniowych, a także ubezpieczenia oraz możliwość nabycia jednostek w funduszach inwestycyjnych w Ubezpieczeniowym Funduszu Emerytalnym a także w Ubezpieczeniowym Funduszu Kapitałowym.
SKOK dbając o swoich klubowiczów oraz o profesjonalne świadczenie usług finansowych, w celach ochrony gromadzonych środków, uruchomiło Program Ochrony Oszczędności. Na tego typu program składają się: Fundusz Stabilizacyjny Kasy Krajowej a także jednostka: Zbiorowe Ubezpieczenie Depozytów TUW SKOK. Rynek usług finansowych stale się rozwija, dlatego też można w sposób pewny korzystać z usług finansowych. Każde gospodarstwo domowe może przystąpić do SKOK-u. Poza tym specjalną ofertę przygotowano dla emerytów oraz dla rencistów, którzy mogą skorzystać z Indywidualnego Konta Emerytalnego.
Jak przystąpić do SKOKU czyli Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej?
Po pierwsze należy wypełnić deklaracje członkowską, a następnie uiścić wpisowe. Następnie trzeba wykupić minimum jeden udział w KASIE. Koszt zakupu to kilkadziesiąt złoty. Następnie trzeba uiścić wkład członkowski. Poza tym każdy z nowych członków musi przystąpić do Stowarzyszenia. Po dopełnieniu tych formalności, można zacząć korzystać z produktów finansowych oferowanych przez SKOK.
Formalności można załatwić naprawdę w bardzo szybki sposób, tym bardziej, że na terenie Polski jest bardzo wiele placówek Kasy. Podczas spotkania z konsultantem można dowiedzieć się o wszystkich niezbędnych szczegółach dlatego też warto już dziś wybrać się na wizytę w placówce.
Osoby, które chciałyby zatrudnić się w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej również mają taką możliwość. Przygotowano bardzo wiele propozycji pracy dla zainteresowanych.